Ostatnio przerzuciłem większość swoich stron na hosting WWW od HitMe.pl. Jestem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza szybkim supportem oraz świętym spokojem od spamu.

 

Firma HitMe.pl od niedawna oferuje przy hostingu WWW ochronę SpamExpert zupełnie za darmo. Testując zauważyłem że nie trafia do mnie żaden spam (0 wiadomości śmieci). Posiadając pocztę na o2, nazwa.pl, google udręgą było usuwanie codziennie wiadomości w stylu "Powiększ swojego p...". Zwłaszcza jak skrzynka e-mail była skonfigurowana na telefonie. Ciągłe powiadomienia o wiadomościach. Teraz otrzymuję tylko ważne maile.

Dodatkowo na plus? Partnerstwo NASK dzięki czemu niskie ceny rejestracji i przedłużenia domen. Transfery również mogą bardzo sprawnie przeprowadzać a nawet poprawiać ewentualne problemy (np. brak skonfigurowanych DNSów potrafi anulować transfer).

Certyfikaty SSL - na hostingu WWW dostępne są certyfikaty Let's Encrypt. Jeżeli chcemy skorzystać z płatnych (w przyszłym miesiącu prawdopodobnie kupię jeden) to firma HitMe.pl posiada najniższe ceny.

 

Moim znajomym polecam również serwery VPS / Dedykowane z których są bardzo zadowoleni. Obecnie posiadam serwery VPS openvz, xen, windows i serwer z DA.

 

Skoro już wspomniałem o serwerach z DA firma HitMe.pl posiada w ofercie swój flagowy produkt - serwery VPS z panelem DirectAdmin oraz administracją.

 

Zapraszam do skorzystania - HitMe.pl

 


Partnerzy